97. oddíl Paráda a Vlčáci a Letorost

Jsme holky a kluci z Prahy 13. V oddíle je nás kolem 35, ve věku od 10 do 15 let. Jsme rozdělení do čtyř družin, které se jmenují Berušky, Velrybičky, Gekoni a Kotewníci. Scházíme se každý týden ve středu v klubovně ve Stodůlkách, každá družinka zvlášť. Jednou měsíčně máme speciální Volné schůzky, chodíme bruslit, do muzeí, na výstavy, do Jumpparku, aquaparku a tak různě. Na výpravy jezdíme jednou či dvakrát do měsíce, jsou to víkendovky i jednodenní výlety. V létě máme dvoutýdenní tábor pod stany.

Také k nám patří družina roverů Longline a družina vlčat a světlušek (kluci a holky ve věku 6-10 let) Letorost.

Podnikáme bláznivé věci, učíme se od sebe navzájem, dokážeme podat pomocnou ruku i se navzájem podržet. Snažíme se dokázat spolu mluvit, být tu jeden pro druhého. Dovedeme se spolu smát, běhat a skákat, ale i potichu sedět a povídat si. Oddíl je místo, kde se přijímáme takoví, jací jsme. Bezpečné prostředí.

Vedoucím oddílu je Benedikt Eckhardt – Ben, jeho zástupci jsou Tomáš Přibyl – Příbor a Dominika Valentová – Domča. Kontakty na ně a další informace o oddíle najdete na webových stránkách oddílu.

Webové stránky: http://pav.hiawatha.cz

FB stránka: https://www.facebook.com/97PaV/

YouTube kanál: https://www.youtube.com/channel/UCqKByffhDwhegzQkJrGLkww