Akce

Prahou plnou strašidel

13. 01. 2024

Vedoucí Kateřina Válková (Ruli)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Pro všechny

Prahou plnou strašidel

13. 01. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl

Prahou plnou strašidel

13. 01. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Přechod Brd

27. 01. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Zimní přechod Brd

27. 01. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl, Louskáček

Oddílové bruslení

27. 01. 2024

Vedoucí Alžběta Vlčková (Siréna)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Siréna, Timi
Pro všechny

Rychlé šípy

28. 01. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl

Neviditelná výstava

17. 02. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Výroční výprava

23. – 25. 02. 2024

Vedoucí Amélie Žůrková
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Terka, Holinka
Pro všechny

Vícedenní ven

09. – 10. 03. 2024

Vedoucí Lukáš Franta (Hroch)
Akce oddílu Louskáček

Březnová výprava PaVu

15. – 17. 03. 2024

Vedoucí Benedikt Eckhardt (Benýto)
Akce oddílu 97. Letorost, 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

Březnová výprava

15. – 17. 03. 2024

Vedoucí Marie Roszkowská (Mary)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Rút, Ema, Timi, Bětka, Eliška, Julča
Pro všechny

Táborová intenzivka - víkendová příprava tábora MNHH

22. – 24. 03. 2024

Vedoucí Šárka Štěrbová (Brepta)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Pro vedení Minnehahy

výprava pro mladší děti

22. – 24. 03. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl

Derwen CUP PaV

23. 03. 2024

Vedoucí Matěj Holeček
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

Derwen CUP LL

24. 03. 2024

Vedoucí Matěj Holeček
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

Dubnová výprava PaVu

05. – 07. 04. 2024

Vedoucí Dominika Valentová
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

MasterChef výprava

05. – 07. 04. 2024

Vedoucí Konrád Karlík
Akce oddílu 156. oddíl
Kam Kralupy nad Vltavou
Kde Skautský dům Bára
Pro Skauty/ky 156. oddílu

Družinová výprava Fenků

05. – 07. 04. 2024

Vedoucí Karolína Skálová (Cája)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Rút, Ema V. a Cája
Pro Fenky

Přespávačka světlušek

19. – 20. 04. 2024

Vedoucí Ema Košáková
Akce oddílu 98. Minnehaha
Kdy z pátku na sobotu
Zajišťuje Holinka a Ema K.
Pro světlušky (Ještěrky a Mloky)

Letorostí Dubnová

19. – 21. 04. 2024

Vedoucí Benedikt Eckhardt (Benýto)
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

Družinová výprava Cibetek

19. – 21. 04. 2024

Vedoucí Tereza Papíková (Špion)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Eliška a Špion
Pro Cibetky

Družinová výprava Ocelotů

19. – 21. 04. 2024

Vedoucí Alžběta Blažková
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Bětka a Terka
Pro Oceloty

Soustředění

21. 04. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Charitativní kavárna

22. – 25. 04. 2024

Vedoucí Karolína Brzezná (Křupi)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Kdy každý den vždy odpoledne
Zajišťuje Křupi, Amélka, Špion, Siréna, Timi
Pro všechny

Brigáda Proseč

26. – 28. 04. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Brigáda na Proseči

26. – 28. 04. 2024

Vedoucí Benedikt Eckhardt (Benýto)
Akce oddílu Louskáček, 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

ZVaS

01. 05. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

ZVaS

01. 05. 2024

Vedoucí Benedikt Eckhardt (Benýto)
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

ZVaS

01. 05. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl

Závod vlčat a světlušek (ZVaS)

01. 05. 2024

Vedoucí Šárka Štěrbová (Brepta)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Terka, Holinka, Timi
Pro světlušky (Ještěrky a Mloky)

Highfive

08. 05. 2024

Vedoucí Benedikt Eckhardt (Benýto)
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

High 5

08. 05. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl

High five

08. 05. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

HighFive

08. 05. 2024

Vedoucí Kateřina Válková (Ruli)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Ruli
Pro všechny

Puťák

17. – 19. 05. 2024

Vedoucí Šárka Štěrbová (Brepta)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Brepta
Pro všechny

Cyklovýlet s bazénem

18. 05. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Promítání

07. 06. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Vandr

07. – 09. 06. 2024

Vedoucí Tomáš Přibyl (Příbor)
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

Jednodenní výprava

08. 06. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

jednodenní výprava

08. 06. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl

Brigádovýprava s rodiči

14. – 16. 06. 2024

Vedoucí Ema Košáková
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Ema, Terka
Pro rodiče i děti

Závěrečka

21. 06. 2024

Vedoucí Tereza Papíková (Špion)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Zajišťuje Špion
Pro všechny

Tábor PaVLET

29. 06. 2024 – 14. 07. 2024

Vedoucí Benedikt Eckhardt (Benýto)
Akce oddílu 97. Paráda a Vlčáci a Letorost

tábor Žárová 2024

30. 06. 2024 – 14. 07. 2024

Vedoucí Lukáš Polanský
Akce oddílu 156. oddíl

Tábor Louskáčku

01. – 13. 07. 2024

Vedoucí Jonatan Šercl (Špion)
Akce oddílu Louskáček

Tábor Minnehahy

06. – 20. 07. 2024

Vedoucí Šárka Štěrbová (Brepta)
Akce oddílu 98. Minnehaha
Pro všechny