Vlajková

Vlajková 2009

Kdy?

6.-7.6. 2009

Kde?

V brdských lesích nedaleko Kytína (asi 7 km od Mníšku pod Brdy) – viz mapka. Přesné místo bude ještě vyjasněno (pouze přihlášeným, právo na změnu pořadateli vyhrazeno) – cesta ke kempu bude vyznačena z náměstí v Kytíně bílým a červeným fáborkem.

Začátek hry:

6.6. 10:00 (na místě musíte být nejpozději v 9:00, kdy se koná shrnutí pravidel a losování výsečí, doporučujeme přijet už v pátek 5.6.)

Konec hry:

7.6. 02:00 (ano, oficálně je hra zkrácena na 16 hodin, pokud budou dobré podmínky, zejména počasí a dostatek lidí, pak můžeme hrát až do 10:00 – domluví se před začátkem hry).

Organizátor si vyhrazuje právo zkrátit hru v případě malé účasti nebo VELMI špatného počasí, případně hru přerušit. Hra by však neměla být kratší než dvanáct hodin v kuse.

Pořadatel:

Tomáš Sedlačík, známý všem jako Ferda:

Tel.: 737 330 569, chemboss@seznam.cz

Startovné:

20 Kč za osobu (platí se za celou skupinu naráz až na místě, vybrané peníze poslouží na částečné krytí výdajů spojených s organizací akce a na nákup drobných cen)

Oč běží?

Jedná se o týmovou hru, která je založena na běhání (i chůzi) v terénu, vytrvalosti, taktice, soubojích jednotlivců i skupin o vlajky (strháváním fáborků z paže), prémiích, osobní cti, psychické odolnosti a spoustě dalších věcí. Smyslem hry není někoho zranit, ale sáhnout si hluboko do svých sil. A také si pokecat se známými i novými tvářemi u ohně v mrtvém kempu nebo na bojišti.

- KOMPLETNÍ PRAVIDLA ZDE -

Kdo?

Jak se přihlásit?

  1. Co nejdřív vyplň přihlašovací formulář a odešli ho! V brzké době obdržíš odpověď (na některý z uvedených kontaktů). Můžeš také zavolat nebo napsat e-mail kontaktní osobě.
  2. Je nutné přihlásit se nejpozději do konce února. Tento termín nebude připomínán a v případě nedostatku přihlášek bude akce zrušena. Bude-li dost zájemců, bude přihlášení otevřeno pro další skupiny až do 31. března. Na začátku dubna budeš vyzván k potvrzení účasti.
  3. Koncem března budeš vyzván k potvrzení účasti a upřesnění počtu lidí.

Dosavadní zájemci

TOM Radotín (P5) – Franta, Milan, Davinči, Jana, Šavle a spol.

Vašek Kulhavý – nový zájemce údajně schopný sestavit 1-2 týmy lidí

Úvaláci – Saip a spol.

stř. Dvojka (Wakan, P5) – Chrasťa, Alíče, Šejn a spol.

Jana Klokočníková (Janina) and Dream team

stř. 5. květen Radotín (P5) – Drak a spol.

MRK Zápy – Branko a spol.

Želvy z Ratboř – Mašinka a spol.

Co s sebou?